Fotodárky

Fotodárky – originální dárky z vlastních fotek

Fotodárky jsou oblíbenými doplňkovými fotoprodukty vytvořenými z vlastních fotek. Většinou se jedná o drobnost, která ale dokáže udělat velkou radost nebo velkou zábavu. V našem sortimentu najdete praktické fotomagnetky a hravá fotopexesa.

Fotomagnetky

Fotomagnetky jsou jako stvořené na ledničku. Krásně ji ozdobí a magnetka s vlastní fotkou Vám bude dělat radost každý den. Hlavně udrží i papír, takže pomocí fotomagnetek můžete na ledničku přichytávat různé vzkazy, seznamy, pohledy, pozvánky apod., zkrátka pomocí magnetek z fotek si můžete z lednice udělat rodinnou nástěnku.

U fotomagnetek si důkladně zkontrolujte umístění Vašich fotek, aby nedocházelo k jejich nevhodnému ořezu, především u formátu 8×8 cm a 10×13,3 cm.

Fotopexesa

Jedná se o klasické pexeso, které je ale vytištěno z Vašich vlastních fotek. Hra je potom mnohem zábavnější a užijí si při ní mnoho legrace malí i velcí hráči.

MAXI fotopexeso 12 párů: je vhodné pro malé děti, jednotlivé kartičky mají velikost cca 10×10 cm a jsou oboustranně laminované, proto vydrží časté používání a ještě trochu „nemotorné“ ručičky dětí. Rohy jsou pro zvýšení bezpečnosti i funkčnosti zaoblené. Toto pexeso zasíláme již rozstříhané na jednotlivé kartičky.

Fotopexeso 24 nebo 32 párů: klasické pexeso tak, jak ho znáte. Jednotlivé kartičky mají velikost cca 5×5 cm. Fotopexeso je vytištěné na větším archu a je nutné jeho rozstříhání.

info@expresnitisk.cz