obrazy

FOTOOBRAZY – OBRAZY Z VLASTNÍCH FOTEK

Fotoobraz z vlastní fotky je vkusným a velmi osobním doplňkem domova nebo i kanceláře. Vaše fotka je přenesena na kvalitní plátno o vysoké gramáži a následně napnuta na pevný dřevěný rám. Stačí jen vybrat místo a stylový fotoobraz Vám bude připomínat krásné okamžiky každý den.

ON-LINE TVORBA VLASTNÍHO FOTOOBRAZU

Z nabízených formátů od 20x30 cm až po 60x90 cm si vyberte požadovanou velikost fotoobrazu, do kterého rovnou nahrajte/vložte Vaši fotografii. Editor je nastaven tak, že se fotka automaticky použije na vyplnění celé plochy fotoobrazu (pokud je potřeba, automaticky se ořízne) a použije se u ní zrcadlení okrajů na stupni „Menší“. Fotku lze posunout (2x kliknout na fotku, zvolit možnost „Přesunout“ a při stisknutém levém tlačítku myši fotku přesunout).

ZRCADLENÍ OKRAJŮ

Aby fotoobraz na plátně vypadal krásně a neztrácely se okrajové části fotografie, používáme funkci zrcadlení okrajů. Ta umožňuje umístění Vaší fotografie na přední straně fotoobrazu, aniž by okraje fotoobrazu (na bocích, nahoře a dole) byly bílé a vypadaly nevkusně. Na plátno, které je na okrajích obrazu, se „nazrcadlí“ fotka z přední strany.

Zrcadlení okrajů můžete volit v několika stupních: menší, střední, velké nebo ho můžete zcela vypnout.

Pokud zrcadlení okrajů vypnete a chcete, aby na okrajích obrazu byla Vaše fotografie, musíte ji umístit až za přerušované čáry na samotný okraj fotoobrazu. Ztratíte tím cca 5 cm fotky na každé straně.

POZOR: v případě vypnutí zrcadlení nelze zajistit napnutí fotky přesně pouze na přední stranu (část fotky může zasahovat i na okraje obrazu, případně se na přední straně mohou objevit bílé proužky).

 

Část fotky, která je v náhledu mezi přerušovanými čarami umístěnými po okrajích obrazu, bude na okrajích fotoobrazu (na bocích, nahoře a dole), část obrazu mezi samotným okrajem obrazu a vnější přerušovanou čárou nebude vidět/bude na zadní straně fotoobrazu. Zde popsaná část obrazu představuje cca 5 cm na každé straně.

VÝROBA OBRAZŮ Z FOTEK

Obrazy z vlastních fotek tiskneme pomocí 7 barevných inkoustů na kvalitní plátno o gramáži 290g. Toto fotoplátno je chemicky běleno, takže před samotným tiskem fotoobrazu je čistě bílé. Barevná reprodukce pak vypadá věrněji.

Po vytištění jsou obrazy ručně napínány na pevný dřevěný rám. Tloušťka rámu je 13 mm (fotoplátna 20x30 cm – 60x60 cm) nebo 17 mm (fotoplátno 60x90 cm).

Fotoobrazy dodáváme včetně hřebíčku na zavěšení, takže jsou rovnou připraveny k zavěšení na libovolné místo.

info@expresnitisk.cz